2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Podkarpackie
  6. Zarządzanie produkcją - Krosno
Dodane 23 maja 2024

Technolog Procesów Specjalnych

Lokalizacja

Krosno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

TECHNOLOG PROCESÓW SPECJALNYCH

DIOXID Sp. z o.o. jest firmą istniejącą od 2008 r. z siedzibą w Krośnie, oferującą szeroki wachlarz usług. Priorytetem firmy jest produkcja części lotniczych i oprzyrządowania. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu Technologa Procesów Specjalnych

Opis stanowiska:

  • zatwierdzanie procesów specjalnych oraz ciągły nadzór nad ich przebiegiem

  • wdrażanie procesów obróbki powierzchniowej zgodnie z wymaganiami klienta

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej w zakresie procesów chemicznych zgodnie z wymaganiami klienta

  • współpraca z działem sprzedaży

  • opracowywanie instrukcji z zakresu procesów obróbki chemicznej

  • wdrażanie opracowanych procesów technologicznych mających na celu zmniejszenie pracochłonności i kosztu wyrobów

  • nadzór nad wprowadzeniem nowych technologii

  • współudział w rozwiązywaniu problemów jakościowych

    Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe techniczne, Inżynieria materiałowa, chemiczna lub pokrewne

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • samodzielność w działaniu, komunikatywność

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

    Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego

  • umowę o pracę oraz atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od doświadczenia Kandydata

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • samodzielność w planowaniu i realizacji działań doskonalących w swoim obszarze

  • odpowiedzialne i ciekawe projekty

  • kompetentny i zaangażowany zespół pracowników

  • lekcje języka angielskiego w siedzibie firmy

  • atrakcyjne ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Krosno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Krosno
ID: 865378974