2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Słupca
Dodane 14 maja 2024

Technolog, praca w Słupcy

Wynagrodzenie

5 600 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

KUENZ POLSKA

z siedzibą w Słupcy

ZATRUDNI

osobę do pracy na stanowisku: TECHNOLOG

Wymagania:

·       wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane wykształcenie wyższe techniczne mechanika lub budownictwo),

·       sprawne posługiwanie się komputerem - znajomość MS Office, Excel, AutoCAD,

·       znajomość procesów technologicznych: cięcia, palenia, składania, spawania, szlifowania, wiercenia, malowania,

·       dokładność, zaangażowanie i sumienność,

·       umiejętność pracy w zespole,

·       osoby bez doświadczenia – mile widziane, przyuczymy.

Zadania:

·       opracowanie procesu technologicznego- specyfikacje, karty technologiczne, szkice technologiczne, rejestry materiałowe, instrukcje technologiczne,

·       optymalizacja procesów technologicznych, dobór narzędzi i oprzyrządowania,

·       nadzorowanie procesów w powierzonym obszarze,

·       zarządzanie zasobami technicznymi dla zapewnienia właściwej realizacji,

·       kontrola bieżącej produkcji pod względem zgodności z projektem oraz jakość wykonanych prac,

·       weryfikacja potrzeb związanych z utrzymaniem ciągłości produkcji

Oferujemy:

·       pełen etat,

·       umowa na czas nieokreślony (po okresie próbnym),

·       możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania specjalistycznego doświadczenia,

·       pracę w dużej i dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii,

·       możliwość współpracy z czołowymi firmami działającymi na rynku polskim i europejskim oraz budowania sieci relacji biznesowych,

·       bieżące wsparcie kadry zarządzającej Spółki.

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Kontakt: 50*****55

Aplikując prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Kuenz Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko

Lokalizacja

Słupca,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Słupca
ID: 765457531