2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Sącz
Dodane 29 kwietnia 2024

Technolog , pomiarowiec.

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Optiglas w Tęgoborze k. Nowego Sącza ul. Kwiatowa 1 zatrudni:

1.Technologa, do tworzenia dokumentacji technicznej CAD, Solidworks, SigmaNEST.

2. Technolog- pomiarowiec do obsługi rynku budowlanego, znajomość CAD

Oferujemy:

- ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i stałej dynamice wzrostów,

- możliwość rozwoju, szkolenia,

- umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie 25 do 30 zł na rękę w zależności od umiejętności i zaangażowania

- praca stacjonarna,

Zakres obowiązków:

1. Technolog

- przygotowywanie dokumentacji Cad do produkcji,

- tworzenie modeli 3D w solidworks,

2. Pomiarowiec-doradca techniczny.

-pomiary u klienta: balustrady, ścianki szklane , kabiny prysznicowe,

- doradztwo techniczne w zakresie projektowania ścianek szklanych, kabin prysznicowych, luster-po przeszkoleniu i nabyciu doświadczenia

- rysowanie Cad do produkcji,

-wyceny

Wymagania:

- znajomość obsługi programów Cad, (Solidworks)

- znajomość rysunku technicznego,

- prawo jazdy B,

- sumienność i odpowiedzialność

Absolwenci szkół technicznych -możliwość przyuczenia do pracy.

CV powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

Informujemy, że Administratorem danych zawartych w przesłanych dokumentach jest Optiglas z siedzibą w 33-312 Tęgoborze ul. Kwiatowa 1 . Dane gromadzone są dla potrzeb rekrutacji. Przechowywane będą maksymalnie przez 6 miesięcy. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 717880393