2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Dąbrowa Górnicza
Dodane 08 kwietnia 2024

Technolog - Pasma Świetlne

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

CALMTEC ROOFLIGHTS

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją, sprzedażą i montażem pasm świetlnych, klap dymowych, świetlików dachowych i wyłazów dachowych. Polityka firmy ukierunkowana jest na zaspokojenie potrzeb naszych Klientów poprzez terminowe dostarczanie zamawianych przez nich wyrobów wykonanych z najwyższą jakością. Jest to możliwe dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokim kwalifikacjom pracowników firmy. Nieustanny rozwój cechujący naszą organizację, umożliwia nam oferowanie Klientom znacznie szerszej gammy usług i produktów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Technolog.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dofinansowanie do kart sportowych MULTISPORT

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na atrakcyjnych warunkach

  • możliwość rozwoju

Zadania

  • Techniczne przygotowanie produkcji - obliczanie zapotrzebowania materiałowego wyspecyfikowanie rodzaju i ilości materiałów dla projektu,

·        Tworzenie oraz wydawanie dokumentacji na produkcję i montaż,

  • Odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań,

  • Współpraca z innymi obszarami produkcyjnymi dla zapewnienia jakości i wydajności produkcji,

Oczekujemy

  • Wykształcenia min. technicznego, preferowane kierunki: budownictwo, architektura, inżynieria produkcji, inżynieria materiałowa

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

·        Znajomość programów z grupy CAD (AutoCad lub pokrewne)

  • Bardzo dobra znajomość programów z  grupy Office (głównie Excel)

  • Odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).“

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 910274327