2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Poznań
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Wilda
Dodane 24 maja 2024

Technolog Obróbki Skrawaniem

Lokalizacja

Poznań, Wilda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. to firma z ponad 170-letnią tradycją, oferująca wielkogabarytowe konstrukcje stalowe (m.in. dźwigi stoczniowe),  dmuchawy promieniowe, oryginalne części zamienne do silników okrętowych, szeroki zakres produkcji kooperacyjnej, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich wyrobów realizowany na całym świecie, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Podstawowe obowiązki:

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej w ramach przypisanej grupy zagadnień technologicznych,

  • nadzór nad dokumentacją technologiczną i procesem – inicjowanie i wdrażanie zmian procesu w zakresie obróbki skrawaniem,

  • wprowadzanie do systemu ERP zapotrzebowania na materiały do produkcji w zakresie swojej specjalności,

  • analiza technologiczności konstrukcji i wnioskowanie o jej zmianę w przypadku zauważonej możliwości poprawy,

  • współpraca z innymi działami w ramach pełnionych obowiązków.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mechanika, budowa maszyn lub pokrewne),

  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej w obszarze technologicznym,

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • znajomość oprogramowania CAD 2D,

  • posiadanie teoretycznej i praktycznej wiedzy w zakresie obróbki skrawaniem,

  • znajomość narzędzi pomiarowych,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,

  • kreatywność oraz zdolność myślenia analitycznego i koncepcyjnego,

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

  • szkolenia,

  • łatwy dojazd do pracy – dobra lokalizacja firmy obok przystanku MPK,

  • darmowy parking,

  • benefity - szeroki pakiet socjalny: m.in. dofinansowanie do karty sportowej i pakietu medycznego, dofinansowanie do urlopu pracownika i dzieci, pikniki rodzinne, ubezpieczenie grupowe, świadczenia na święta dla pracownika i dzieci.

Informacje dot. przetwarzania danych osobowych przez H. CEGIELSKI- POZNAŃ S.A. w celach rekrutacyjnych zamieszczone zostały pod linkiem:  hcp.eu/content/assets/INFORMACJA%20O%20PRZETWARZANIU%20PRZEZ%20H.CEGIELSKI-POZNA%C5%83%20S.A.%20DANYCH%20OSOBOWYCH%20OS%C3%93B%20UBIEGAJ%C4%84CYCH%20SI%C4%98%20O%20ZATRUDNIENIE.pdf

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Wilda
ID: 920612962