2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Duchnice
Dodane 23 kwietnia 2024

Technolog meblowy / konstruktor mebli

Wynagrodzenie

7 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Duchnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

BLOW MEBLE, lider w produkcji wysokiej klasy mebli na wymiar, poszukuje doświadczonego Technologa Meblowego, gotowego do pracy nad tworzeniem innowacyjnych rozwiązań w naszej firmie. Jesteśmy zespołem, który ceni kreatywność, zaangażowanie i precyzję. Jeśli masz doświadczenie w tworzeniu rysunków technologicznych i pasjonujesz się meblami, to jesteś idealnym kandydatem do naszego zespołu!

Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki /Duchnice póżniej możliwość pracy zdalnej.

Obowiązki:

  • Projektowanie i tworzenie rysunków technologicznych dla produkcji mebli na wymiar.

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych.

  • Ścisła współpraca z działem produkcji oraz projektantami w celu zapewnienia najwyższej jakości wyrobów.

  • Nadzór nad przestrzeganiem technologicznych standardów produkcji.

  • Tworzenie list materiałów oraz akcesoriów potrzebnych do produkcji.

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych napotykanych w trakcie procesów produkcyjnych.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży meblarskiej.

  • Biegła znajomość oprogramowania Woodlab Ironcad.

  • Znajomość procesów produkcyjnych w branży meblarskiej.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Pracę w zespole pełnym pasjonatów i profesjonalistów.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej.

BLOW MEBLE stawia na innowacje i design, a zadowolenie naszych klientów zawsze jest na pierwszym miejscu. Jeśli chcesz być częścią zespołu, który tworzy produkty rozpoznawane na rynku i cenisz sobie profesjonalizm, aplikuj już dziś!

Lokalizacja

Duchnice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Duchnice
ID: 912263559