2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Podkarpackie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Strzyżów
Dodane 23 maja 2024

Technolog, konstruktor, projektant, rysownik z umiejętnościami CAD

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Strzyżów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dzień dobry, zatrudnimy osobę na stanowisko technolog z umiejętnościami CAD. Zajmujemy się produkcją i montażem konstrukcji stalowych z połączeniem szkła i poliwęglanu, głównie są to zadaszenia tarasów oraz zabudowy czy balustrady.

Wymagamy:

1. Chęci do pracy

2. Umiejętności obsługi programów cad (np. draftsight) - dostosujemy do preferencji

3. Dyspozycyjności

4. Umiejętności czytania rysunku technicznego

Zakres obowiązków:

-projekt na podstawie pomiaru naszego przedstawiciela

-zamówienia materiałowe, zestawienia zapotrzebowania na dany projekt

Praca w biurze od poniedziałku do piątku 7-15 w miejscowości Dobrzechów na umowie o pracę. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Strzyżów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Strzyżów
ID: 920436373