2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Węgrów
Dodane 12 kwietnia 2024

Technolog- Konstruktor

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Węgrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma MEBLOMASTER zatrudni na stanowisko: Technolog-Konstruktor

OPIS STANOWISKA

  • Opracowanie nowych wzorów mebli

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej wyrobów wg założeń danych wejściowych do projektu,

  • Sporządzanie dokumentacji technologicznej z uwzględnieniem optymalizacji surowca oraz technologii wykonania,

  • Projektowanie, wdrażanie i testowanie nowych rozwiązań technologicznych,

  • Wprowadzanie danych zaprojektowanego wyrobu do systemu ERP,

  • Nadzór nad projektem od prototypu do przekazania dokumentacji na produkcję.

PROFIL KANDYDATA

  • Doświadczony konstruktor mebli skrzyniowych

  • Wykształcenie wyższe techniczne - mile widziany kierunek technologii drewna.

  • Dobra znajomość programów:  AUTODESK INVENTOR, AUTOCAD 3D/LT.

  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS OFFICE (EXCEL, OUTLOOK, WORD).

  • Mile widziana znajomość branży meblarskiej oraz technologii produkcji mebli.

  • Kreatywność i otwartość na zmiany.

  • Umiejętności analityczne i organizacyjne.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu.

  • Komunikatywność, zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność.

  • Umiejętność pracy w zespole, asertywność.

OFERUJEMY

  • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole.

  • Samodzielność w działaniu, możliwość realizowania własnych pomysłów.

  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia.

Lokalizacja

Węgrów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Węgrów
ID: 499962062