2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Babice
Dodane 02 kwietnia 2024

Technolog - Konstruktor

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Babice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Metalco Sp z o.o., jest producentem aparatury chemicznej i przemysłowej. W związku z rozwojem i zwiększeniem swojej pozycji na rynku polskim, poszukuje do nowo wybudowanej siedziby, kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Trzebinia, Babice

Zadania :

  • konstruowanie, rysowanie detali w AutoCad

  • programowanie wypalarek do blach

  • uczestnictwo w wizjach lokalnych u Klientów

  • przygotowywanie dokumentacji technicznych

  • sporządzanie kalkulacji, wycen oraz zestawień materiałów

  • przygotowywanie ofert

  • uczestnictwo w naradach produkcyjnych

  • Przygotowywanie rysunków montażowych lub innych wymaganych dokumentów powykonawczych

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • dobra znajomość programu AutoCad

  • znajomość języka angielskiego

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu urządzeń ciśnieniowych, aparatury chemicznej

  • komunikatywność

Oferujemy :

  • stabilną pracę

  • atrakcyjny i motywujący system wynagradzania

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • szkolenia

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Metalco Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Lokalizacja

Babice,

Małopolskie

Małopolskie, Babice
ID: 909026327