2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Świętokrzyskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Starachowice
Dodane 20 maja 2024

Technolog -konstruktor

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Konstruktor - Technolog

W związku ze stałym rozwojem, firma PERFOPOL poszukuje pracownika na stanowisko konstruktor-technolog.

Zakres obowiązków

·kreowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych oraz technologicznych dla nowych wyrobów,

·przygotowanie dokumentacji wdrożeniowej dla produkcji typowej i nietypowej,

·przygotowywanie ofert i kosztorysowanie produktu i komunikacja z klientem w sprawach technicznych,

·optymalizacja procesów technologicznych w modelach wdrożonych do produkcji,

·projektowanie oprzyrządowania i pomocy warsztatowych

Nasze wymagania

·wykształcenie wyższe techniczne w zakresie obróbki plastycznej metalu

·doświadczenie w zakresie konstrukcji i obróbki metalu minimum 3 lata

·zdolność do kreatywnego i analitycznego rozwiązywania problemów i ukierunkowania na potrzeby klienta

·bardzo dobra znajomość programów AutoCad, Solid Edge.

·samodzielnego, komunikatywnego stylu pracy,

To oferujemy

·zatrudnienie w firmie z tradycjami, o ugruntowanej pozycji na rynku

·rozwój w oparciu o nowoczesny park maszynowy w zespole projektowym

·samodzielną i ciekawą pracę w profesjonalnym zespole

·wynagrodzenie podstawowe + premia

·zatrudnienie w formie umowy o pracę

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji lub składanie CV w siedzibie firmy:

P.P.U.H Perfopol Sp z o.o. ul. Radomska 76 27-200 Starachowice.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej. Dziękujemy wszystkim aplikującym za zainteresowanie naszą ofertą

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli do CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.P.U.H.Perfopol Sp. zo.o. z siedzibą przy ul. Radomska 76 w Starachowicach w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 894380286