2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Małkowo
Dodane Dzisiaj o 13:40

Technolog/Konstruktor

Lokalizacja

Małkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

DRAWEX A.C.M.T DRYWA Sp. J.

W trakcie 30-sto letniej działalności firma Drawex A.C.M.T. Drywa Sp. J. stała się liczącym w kraju i za granicą producentem metalowych stelaży meblowych i mebli tapicerowanych zatrudniającym obecnie ponad 130 pracowników. W związku z intensywnym rozwojem nieustannie poszukujemy pracowników różnych działów, pragnących dołączyć do naszego zespołu.

Technolog / Konstruktor

Miejsce pracy : Małkowo k/Żukowa

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne,

- Znajomość Pakietu MS Office

- Bardzo dobra znajomość zasad rysunku technicznego,

- Znajomość środowiska Cad 2d / 3D - oprogramowanie Solidworks

- Doświadczenie na stanowisku konstruktora lub technologa w branży metalowej

- Umiejętność pracy w grupie

- Kreatywność i dobra organizacja stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- Tworzenie dokumentacji technicznej w programie Solidworks

- Projektowanie nowych wzorów i modernizacja już istniejących.

- Opracowywanie i wdrażanie procesów produkcyjnych

- Bezpośrednia kontrola nad procesami produkcyjnymi

- Opracowywanie rozwiązań optymalizujących procesy produkcyjne

- Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych

- Przygotowywanie kalkulacji na nowe produkty oraz analiza kosztów wytworzenia produktów istniejących

- Tworzenie struktur i technologii w systemie ERP

Firma nasza oferuje:

- Stabilne zatrudnienie na umowę o prace,

- Grupowe ubezpieczenie,

- Pracę na samodzielnym stanowisku,

- Możliwość rozwoju i awansu,

- Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania

- Możliwość realizowania własnych pomysłów

Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drawex A.C.M.T. Drywa Sp. J. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Lokalizacja

Małkowo,

Pomorskie

Pomorskie, Małkowo
ID: 875748179