2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Trzebnica
Dodane 15 kwietnia 2024

Technolog Konstrukcji Stalowych

Lokalizacja

Trzebnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Panda Trzebnica poszukuje kandydata na stanowisko: Technolog konstrukcji stalowych

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, modelowanie 3D oraz opracowywanie dokumentacji technologicznej

  • Poszukiwanie rozwiązań mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych, redukcję kosztów, zmniejszenie zużycia energii i surowców, redukcję odpadów i zanieczyszczeń

  • Analizowanie odstępstw w procesach lub jakości wyrobu gotowego w oparciu o dane produkcyjne

  • Analiza powstałych niezgodności technicznych, technologicznych i jakościowych

  • Kontrola techniczna wysyłanych wyrobów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie na stanowisku technologa

  • Dobra znajomość oprogramowania CAD (AutoCAD, Inventor)

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność inicjowania i wdrażania zmian

  • Elastyczność, rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację zadań

  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Premia według aktywnego systemu motywacyjnego

  • Praca w systemie jednozmianowym w godzinach 7-15

  • Stabilność zatrudnienia w firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem

  • Pracę w przyjaznej atmosferze wśród osób, które wzajemnie sobie pomagają

  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy oraz rozwoju zawodowego

Klauzula RODO

Prosimy również umieścić w swoich aplikacjach poprawną klauzulę odnośnie przetwarzania danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Trzebnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Trzebnica
ID: 775280281