2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Poznań
  6. Inżynieria - Chartowo
Dodane 11 kwietnia 2024

Technolog Konstrukcji Aluminiowych i Stalowych

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • projektowanie aluminiowych oraz stalowych konstrukcji drzwi i okien

  • przygotowanie rysunków technicznych dla produkcji z uwzględnieniem właściwych norm rysunkowych oraz wymiarowych

  • dobór akcesoriów oraz przygotowanie zestawień materiałów we współpracy z biurem projektowym

  • wykonywanie dokumentacji wykonawczej

  • nadzór nad realizacją projektu we współpracy z kierownikiem produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne

  • doświadczenie w branży stolarki okien i drzwi z aluminium oraz ze stali.

  • znajomość programu AutoCad

  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonanie przydzielonych zadań

  • znajomość języka niemieckiego

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość zagadnień technicznych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pełny etat oraz umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim

  • udział w ciekawych projektach

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dopłata do pakietu MultiSport

  • ubezpieczenie grupowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji CV. Aplikacje prosimy wysyłać z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 844619073