2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Bemowo
Dodane 25 kwietnia 2024

Technolog-kreślarz, konstrukcje stalowe, Autocad

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych ze stali czarnej i nierdzewnej; schodów technicznych, podestów oraz instalacji przemysłowych

Szukamy osób z doświadczeniem na stanowisko technolog - kreślarz CAD.

Główne zadania:

- przygotowywanie rysunków warsztatowych (Autocad Lt)

- sporządzanie kalkulacji, zestawień materiałów, dokumentacji wykonawczych i powykonawczych

- nadzór nad produkcją realizowanych zleceń

Wymagane umiejętności

- biegła obsługa programu Autocad (2D), podstawowych programów biurowych

- mile widziana znajomość programu Inventor

Oferujemy:

- ciekawą i rozwijającą pracę przy projektach w Polsce, Szwecji, Norwegii i Francji

- atrakcyjne warunki finansowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 512118742