2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Gliwice
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Bojków
Dodane 24 kwietnia 2024

Technolog - konstrukcje stalowe

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych ze stali czarnej.

Szukamy osób z doświadczeniem na stanowisko technolog - kreślarz CAD.

Główne zadania:

- przygotowywanie rysunków warsztatowych (Autocad )

- sporządzanie kalkulacji, zestawień materiałów, dokumentacji wykonawczych i powykonawczych

-zmniejszenie oraz raportowanie o ilości wybraków, błędów produkcyjnych- zapobieganie

- nadzór nad produkcją realizowanych zleceń

-kontrolowanie i minimalizowanie kosztów produkcji przy zachowaniu wysokiej jakości

-tworzenie planów produkcyjnych

Wymagane umiejętności

- biegła obsługa programu Autocad (2D), podstawowych programów biurowych excel itp

- mile widziana znajomość programu Inventor

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 909458410