2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Polkowice
Brose Sitech sp. z o.o.
Dodane 30 kwietnia 2024

Technolog / Inżynier Procesu – PROCESY SPAWALNICZE

Lokalizacja

Polkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twoje obowiązki, to:

  • dobór i wprowadzanie technologii dla produkcji seryjnej i przedseryjnej w zakresie spawania LASER, MAG / MIG oraz zgrzewania, a także systemów kontroli jakości,

  • budowanie strategii dot. rozwoju technologii spawania, rozwiązań technicznych. Nadzór nad aktualnie posiadanymi urządzeniami. Utrzymywanie standardów wewnętrznych,

  • opracowywanie koncepcji procesów produkcyjnych w obszarze j.w.,

  • prowadzenie i nadzór nad projektami inwestycyjnymi w zakresie umaszynowienia produkcji,

  • sporządzanie specyfikacji technicznej osprzętu spawalniczego na potrzeby procesu zakupowego nowych maszyn i urządzeń,

  • ocena techniczna potencjalnych rozwiązań technologicznych,

  • inicjowanie oraz prowadzenie testów dot. nowych technologii, weryfikacja oraz walidacja rozwiązań,

  • wsparcie uruchomień nowych projektów w Spółce BROSE SITECH,

  • raportowanie  i analiza ryzyk związanych z realizacją  strategii rozwoju BROSE SITECH w obszarze spawania oraz zgrzewania,

  • ścisła współpraca z działami: Utrzymania Ruchu, Produkcji, QS, Projekt Management oraz Konstrukcji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, kontakt z nowymi technologiami,

  • indywidualne możliwości rozwoju zawodowego, dofinansowanie do nauki i szkoleń,

  • liczne benefity finansowe,

  • świadczenia urlopowe i świąteczne,

  • dofinansowanie do posiłków w kantynie,

  • opiekę zdrowotną, pakiety sportowe na preferencyjnych warunkach,

  • elastyczny czas pracy, home office – model pracy hybrydowej.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe inżynierskie oraz wiedzę z zakresu spawalnictwa oraz materiałoznawstwa,

  • masz doświadczenie w pracy jako technolog, inżynier procesu lub w przygotowywaniu procesu produkcyjnego (min. 3 lata),

  • posiadasz wiedzę i doświadczenie dot. obsługi i programowania systemów spawania MAG oraz LASER, a także urządzeń nadzorujących jakość produkcji,

  • posługujesz się językiem angielskim lub niemieckim na poziomie pozwalającym na samodzielną pracę -  warunek konieczny,

  • aktualnie pracujesz w branży automotive lub innej o podobnych wymaganiach,

  • cechuje Cię inicjatywa własna oraz chcesz mieć realny wpływ na procesy technologiczne,

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do pracy Brose Sitech sp. z o. o.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Polkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polkowice
ID: 910520335