2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Wyszków
Dodane 17 kwietnia 2024

Technolog- Inżynier Procesu

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Technolog - Inżynier Procesu

Miejsce pracy: Wyszków

Pomel Sp. z o.o., firma produkcyjna o zasięgu międzynarodowym, dostawca części dla przemysłu motoryzacyjnego, budowlanego i rolniczego zatrudni samodzielnego technologa lub studenta ostatniego roku studiów technicznych.

Opis stanowiska:

·        Tworzenie i nadzór nad dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną.

·        Realizacja prac związanych z procesem nowych uruchomień.

·        Przygotowywanie próbek prototypowych i PPAP oraz dokumentacji uruchomieniowej.

·        Bieżące tworzenie i gromadzenie informacji i raportów na temat przebiegu procesu, uzyskiwanych wskaźników technicznych i ekonomicznych.

·        Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych przy maksymalnym wykorzystaniu wszystkich zasobów, osiągnięcie założonych parametrów technologicznych oraz standardów jakości.

·        Rozwiązywanie problemów technicznych, dostosowywanie rozwiązań technicznych do wymogów produktu.

Oczekiwania:

·        Doświadczenie na stanowisku Inżyniera Procesu/ Technologa w branży produkcji metalowej będzie traktowane jako atut.

·        Wykształcenie wyższe techniczne lub student ostatniego roku studiów.

·        Dobra znajomość języka angielskiego.

·        Znajomość MS Office oraz oprogramowania typu CAD/CAM, mile widziana znajomość oprogramowania do modelowania 3D.

·        Znajomość rysunku technicznego.

·        Doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów – mile widziane.

·        Znajomość narzędzi i technik jakościowych: PPAP, APQP, Plany Kontroli oraz metodyki FMEA.

·        Znajomość metod i technik produkcji oraz procesów obróbki metalu.

·        Wysoki stopień samodzielności i odpowiedzialności.

·        Umiejętności analityczne i organizacyjne.

Oferujemy:

·        Możliwość rozwoju zawodowego w prężenie rozwijającej się firmie z długoletnią tradycją i o zasięgu międzynarodowym.

·        Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

·        Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

·   Świadczenia socjalne.

·   Premie motywacyjne.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Technolog- Inżynier Procesu prowadzonej przez firmę POMEL Sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.).

Ponadto wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę POMEL Sp. z o.o.”

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 638263071