2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Szydłowiec
Dodane 25 kwietnia 2024

Technolog Inżynier

Lokalizacja

Szydłowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Oventrop należy do ścisłej czołówki europejskich producentów armatury, regulatorów i systemów do domowej techniki instalacyjnej.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy technologa/programisty

Twój zakres obowiązków

Jako technolog - programista CNC będziesz opracowywać dokumentacje technologiczne, programować centra obróbcze i realizować cele firmy

TWOJE ZADANIA:

opracowywanie dokumentacji technologicznej

praca ze sterowaniem Sinumerik 840D na centrach obróbczych CNC

sporządzanie rysunków 2D oraz 3D

posługiwanie się rysunkiem technicznym

posługiwanie się narzędziami pomiarowymi

przestrzeganie zasad BHP

utrzymywanie porządku przy stanowisku pracy

Nasze wymagania

TWÓJ PROFIL :

posiadasz wykształcenie min. średnie techniczne

cechuje cię bardzo dobra znajomość oprogramowania CAD /CAM, MS Office

posiadasz bardzo dobrą znajomość rysunku technicznego

wyróżnia cię odpowiedzialność i nastawienie na jakość

jesteś kreatywny i zaangażowany

twoimi zaletami są :sumienność , staranność wykonywania powierzonych zadań oraz wyobraźnia przestrzenna

posiadasz umiejętności pracy w zespole

Praca w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Szydłowiec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Szydłowiec
ID: 787011873