2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Gdańsk
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Młyniska
Dodane 25 kwietnia 2024

Technolog ds. wyceny prac, branża ślusarska

Lokalizacja

Gdańsk, Młyniska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres zadań obejmuje:

  • Przygotowanie kalkulacji w oparciu o specyfikację remontową i dokumentację techniczną,

  • Prowadzenie weryfikacji prac na statku lub wydziale produkcyjnym stoczni,

  • Wycenę pracochłonności i kosztów materiałów do sporządzenia opisów prac, weryfikację i aktualizację istniejących kart katalogowych i norm, pracy, z uwzględnieniem nowych technologii, narzędzi pracy, materiałów i wzrostu wydajności.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość branży ślusarskiej,

  • Wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe,

  • Znajomość dokumentacji technicznej,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się,

  • Sumienność w realizacji zadań, umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w przygotowaniu kalkulacji prac,

  • Doświadczenie w przemyśle stoczniowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • realizację ciekawych technicznie zadań,

  • niestandardowe wyzwania w firmie obsługującej klientów z całego świata,

  • możliwość rozwoju wiedzy i kompetencji zawodowych,

  • uczestnictwo w szkoleniach rozwojowych i konferencjach branżowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Młyniska
ID: 909403550