2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Kałuszyn
Dodane 26 kwietnia 2024

Technolog do drukarni

Lokalizacja

Kałuszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Click-Pack to producent wysokiej jakości opakowań i kubków z papieru oraz plastiku. Aktualnie zatrudniamy ok. 140 osób. W związku z dalszym rozwojem, do naszego zakładu produkcyjnego w Kałuszynie k/Mińska Mazowieckiego poszukujemy osoby na stanowisko: Technolog do drukarni

Opis stanowiska:

  • sporządzanie kart technologicznych,

  • śledzenie przebiegu produkcji,

  • tworzenie i ulepszanie procesów technologicznych,

  • udział we wdrożeniach produktów,

  • rozwiązywanie bieżących problemów techniczno-technologicznych na produkcji,

  • prowadzenie i dbanie o właściwy obieg dokumentacji,

  • współpraca z podwykonawcami i innymi działami firmy,

  • utrzymanie określonego poziomu jakości oraz terminowości prac,

 Wymagania:

·       doświadczenie produkcyjne w branży poligraficznej,

·       mile widziane doświadczenie w pracy z arkuszami i zwojami,

·       znajomość zagadnień technologii offsetowej i/ lub flexo,

·       dobra organizacja pracy,

·       uczciwość, sumienność i komunikatywność,

·       samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,

·       identyfikacja z celami firmy,

·       dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, w szczególności Excell,

·       chęć rozwoju i ciągłego doskonalenia się,

·       mile widziane: znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie wsparte rozbudowanym systemem premiowym,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy w doświadczonym i zgranym zespole,

  • nowoczesne i w pełni wyposażone pomieszczenia socjalne,

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Click – Pack Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Lokalizacja

Kałuszyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kałuszyn
ID: 914617763