2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Śląskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Katowice
  7. Rehabilitacja i masaż - Bogucice
Dodane 12 czerwca 2024

Technik weterynarii do rehabilitacji zwierząt w woj. śląskim

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

EpiAnimal zatrudni do pracy:

Stanowisko: Technik Weterynarii

Miejsce: Katowice, woj. Śląskie

Opis Stanowiska: Poszukujemy technika weterynarii, który jest zainteresowany pracą z różnymi gatunkami zwierząt (docelowo psy i koty) i posiada umiejętności w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń oraz urazów.

Wymagania:

- Wykształcenie średnie, dyplom technika weterynarii

- Doświadczenie w pracy z różnymi gatunkami zwierząt, zwłaszcza psami i kotami

- Umiejętność pracy z właścicielami zwierząt, komunikatywność i empatia

- Pozytywne podejście do pracy z różnorodnymi przypadkami i umiejętność pracy w zespole

- Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznym środowisku

- Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu

- Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Jeśli jesteś pasjonatem pracy ze zwierzętami i spełniasz powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV poprzez portal OLX.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 920109164