2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Małopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Kraków
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Prądnik Biały
Dział Kadr
Dodane 23 kwietnia 2024

Technik weterynarii

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa American Heart of Poland S.A. założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHoP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe Uzdrowisko Ustroń oraz Szpital Weterynaryjny. Amvet to szpital weterynaryjny w Krakowie, specjalizujący się w zakresie leczenia i profilaktyki zwierząt takich jak psy, koty, zajęczaki i gryzonie. To nowoczesne miejsce, wyposażone w laboratorium, bloki operacyjne i profesjonalny sprzęt do diagnostyki obrazowej.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej Grupy poszukujemy do pracy w Szpitalu Weterynaryjnym AMVET osoby na stanowisko:

Technika Weterynarii

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Pomoc lekarzowi weterynarii podczas przyjmowania zwierząt

  • Wykonywanie badań diagnostycznych i profilaktycznych u zwierząt

  • Udzielanie pomocy weterynaryjnej w nagłych przypadkach

  • Prowadzenie dokumentacji weterynaryjnej

  • Opieka nad pacjentami szpitalnymi

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (Technik Weterynarii)

  • Doświadczenie w pracy w na stanowisku Technika weterynarii- mile widziane

  • Znajomość przepisów i procedur związanych z ochroną zwierząt Umiejętność obsługi sprzętu weterynaryjnego

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziana dyspozycyjność w systemie pracy całodobowej

Oferujemy:

  • Dogodne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

  • Szkolenia, zgodne z profilem stanowiska

  • Pracę w przyjaznym zespole

  • Pakiet benefitów

  • Niezbędne narzędzia pracy (zaawansowane i specjalistyczne wyposażenie )

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 905626319