2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Pyskowice
Dodane 31 maja 2024

Technik warsztatu - Serwisant Pyskowice

Lokalizacja

Pyskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie bieżących prac serwisowych w warsztacie mechanicznym firmy (przeglądy, naprawa urządzeń pod nadzorem, malowanie)

  • Ocena techniczna urządzeń oraz przeprowadzanie niezbędnych napraw

  • Rzetelne wypełnianie dokumentów potwierdzających wykonane czynności serwisowe (Karta Serwisowa)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe w kierunku mechanik, ślusarz, auto mechanik lub podobne

  • Uprawnienia spawalnicze mile widziane lub chęć do przeszkolenia

  • Wiedza i doświadczenie mile widziane, możliwość przyuczenia.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Samodzielność w działaniu

  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista

  • Dobra organizacja i dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • Skrupulatne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa określonych w przepisach BHP

To oferujemy

  • Praca w miłej atmosferze

  • Praca w stabilnie rozwijającej się firmie

  • Kompletne wyposażenie (narzędzia, odzież ochronna)

  • Szkolenia produktowe i możliwości rozwoju

  • Godziwe wynagrodzenie za świadczoną pracę

  • Rzetelność i lojalność biznesową

  • Pakiet medyczny

Lokalizacja

Pyskowice,

Śląskie

Śląskie, Pyskowice
ID: 902943808