2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Nadarzyn
Dodane 10 kwietnia 2024

Technik w firmie osuszającej

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nadarzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy pracownika technicznego w firmie osuszającej.

Wynagrodzenie 5000-9000 zł BRUTTO.

Stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki na wysokim poziomie

Ciekawa praca z możliwością rozwoju, poszerzania umiejętności i wynagrodzenia. Poszukujemy osoby znającej podstawy techniczne

zagadnień związanych z branżą budowlaną, elektryczną, hydrauliczną

komunikatywnej,

zaangażowanej w pracę,

Warunek Konieczny : Czynne prawo jazdy kat. B i praktyczna i umiejętność prowadzenia pojazdu typu VW Transporter, Opel Vivaro i inne małe busy

Dobra organizacja pracy

Umiejętność pracy w zespole i z kontrahentami

Samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadanie,

Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Wymiar pracy i rodzaj umowy do uzgodnienia.

Kontakt: 66*****13

Zakres obowiązków obejmuje między innymi:

- przygotowywanie maszyn do osuszania

- pomoc lub samodzielne instalowanie sprzętu dowóz, kontrole, demontaż

- pomiary kontrolne u klientów, dokumentacja zdjęciowa,

- asystowanie przy lokalizacji wycieków

- zarządzanie i dbanie o magazyn firmy

Kontakt:

T. 66*****13

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV

Lokalizacja

Nadarzyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nadarzyn
ID: 697839853