2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Tczew
Belbal
Dodane 27 maja 2024

Technik w dziale utrzymana ruchu - Tczew

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O firmie Belbal Sp. z o. o

W Belbal produkujemy balony i wykonujemy na nich nadruk od 1984 roku.

Nasza historia jest zakorzeniona w ambicji zaprojektowania idealnego balonu dla sektora detalicznego i reklamowego. Poprzez prawie 40 lat ciężkiej pracy i poświęcenia, Belbal stał się dziś wiodącym globalnym graczem zarówno w branży promocji jak i rozrywkowej, co potwierdzają nasi klienci w ponad 70 krajach na całym świecie.

Główna siedziba firmy znajduje się w Antwerpii, w Belgii. Obecnie Belbal zatrudnia około 200 osób w Tczewie, w Polsce. Belbal posiada certyfikaty ISO i FSC oraz jest członkiem Sedex, co jest dowodem na jego jakość, etykę i ambicje zrównoważonego rozwoju.

Oferta

Twoje obowiązki

  • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń

  • Diagnozowanie usterek, ich analizowanie oraz poszukiwanie źródła przyczyny ich występowania

  • Proponowanie rozwiązań mających na celu poprawę funkcjonowania maszyn, urządzeń jak i uniknięcie występowania problemów w przyszłości

  • Wykonywanie prac konserwujących mających na celu prawidłowe działanie linii produkcyjnych/maszyn

Nasze oczekiwania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie - zasadnicza szkoła zawodowa

  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym (6-14; 14-22; 22-6)

  • Samodzielność, dokładność

  • Mile widziane uprawnienia SEP Gr I i II

  • Mile widziana znajomość pneumatyki (budowa siłowników, umiejętność regeneracji siłowników, znajdowanie przyczyn awarii w układach pneumatycznych)

  • Umiejętności ślusarskie (obróbka metali, zarówno ręczna jak i przy użyciu maszyn)

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę w międzynarodowym zespole

  • Atmosferę w pracy opartą na współpracy i zaangażowaniu

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna – TU Zdrowie

  • PPK

  • Ubezpieczenie grupowe PZU

  • MultiSport

  • Świadczenia z ZFŚS

  • Owoce

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 916473872