2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Robakowo
Dodane 22 kwietnia 2024

Technik Utrzymania Ruchu – Trzy zmiany bez weekendów

Lokalizacja

Robakowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Dla naszego klienta - firmy produkcyjnej poszukujemy:

Technika Utrzymania Ruchu – Elektromechanik, Mechanik

Lokalizacja : Robakowo (woj. Wielkopolskie)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed

Twoje zadania to:

  • Serwis oraz przeglądy - dbanie o bezawaryjną pracę linii produkcyjnej

  • Regulacje maszyn foliujących, drukarek termotransferowych, etykieciarek

  • Nadzór nad magazynkiem części

  • Uczestnictwo w projektach optymalizacyjnych, prewencyjnych

Nasze wymagania:

  • Min. 1,5 roku doświadczenia zawodowego

  • Wykształcenie techniczne

  • Gotowość do pracy w systemie trzech zmian w ruchu poniedziałek-piątek

  • Prawo jazdy Kat. B

  • Książeczka SANEPID lub gotowość jej wyrobienia

  • Zapraszamy do aplikowania – nie dyskryminujemy ze względu na wiek

Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferta z zatrudnieniem bezpośrednim. Rekrutacje prowadzi FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231

Lokalizacja

Robakowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Robakowo
ID: 913677702