2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Inowrocław
Dodane 15 maja 2024

Technik Utrzymania Ruchu / Mechanik Utrzymania ruchu

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ogłoszenie : Stanowisko Technik Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Inowrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez konserwację urządzeń;

  • Bieżące utrzymanie ruchu, nadzór nad stanem i pracą maszyn;

  • Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń (prace konserwacyjne i remontowe);

  • Przezbrajanie i regulacje maszyn dla potrzeb produkcji;

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń;

  • Kontakt z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi serwisowe;

  • Inicjowanie i proponowanie wdrażania nowych rozwiązań technicznych w zakresie maszyn i przyrządów warsztatowych, pomiarowych itp. poprawiających skuteczność pracy oraz usprawniających procesy produkcyjne;

  • Przygotowanie narzędzi do pracy (wymiana, ostrzenie pił);

  • Raportowanie przebiegu pracy oraz planowanie konserwacji w porozumieniu z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe: mechanik, elektromechanik, mechatronik ;

  • Podstawowej znajomości układów automatyki przemysłowej, elektryki, pneumatyki;

  • Zdolności analitycznych związanych z przewidywaniem i zapobieganiem skutkom awarii;

  • Umiejętności diagnozowania i usuwania awarii maszyn i urządzeń;

  • Uprawnień elektrycznych kategorii E1 do 1kV (mile widziane);

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej;

  • Umiejętności pracy pod presją czasu i samodzielnego podejmowania decyzji;

  • Odpowiedzialność.

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę po okresie próbnym;

  • Stabilność zatrudnienia;

  • Możliwość uczestnictwa w ubezpieczeniu grupowym,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji;

  • Telefon komórkowy, laptop;

  • Udział w szkoleniach i targach tematycznych;

  • Możliwość dostosowania godzin pracy do potrzeb (elastyczny czas pracy).

Aplikacja powinna zawierać klauzulę :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 918456835