2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Zachodniopomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Szczecin
  7. Utrzymanie ruchu - Centrum
rekrutacjayt
Dodane Dzisiaj o 14:01

Technik utrzymania ruchu

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z otwarciem polskiego oddziału produkcyjnego spółka YT GPL Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko technik utrzymania ruchu

Obowiązki:

1. Utrzymanie właściwego stanu technicznego, bieżący serwis, naprawa maszyn i urządzeń

2. Realizacja prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń według harmonogramu

3. Współpraca z innymi działami

4. Sporządzanie i wypełnianie protokołów z wykonywanych prac serwisowych.

5. Wykonywanie innych zadań zleconych przez Przełożonego.

Kwalifikacje:

1. Ogólna wiedza z zakresu elektrotechniki i mechaniki.

2. Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania.

3. Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

4. Umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

 Co oferujemy:

·       Umowę o pracę.

·       Atrakcyjne wynagrodzenie.

·       Pracę w nowoczesnym oddziale międzynarodowej firmy produkcyjnej.

·       Miłą i przyjazną atmosferę.

·       Komfortowe warunki pracy.

·       Miejsce pracy blisko centrum Szczecina.

Podane wynagrodzenie jest podstawową stawką zasadniczą. Oznacza to, że nie są w niej uwzględnione dodatki takie jak, za pracę w godzinach nocnych czy w godzinach nadliczbowych.

Pamiętaj aby w treści CV zawrzeć klauzulę RODO. Pełna treść klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji przez, YT GPL Poland Sp. z o.o. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE".

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 838206699