2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Sokołów Podlaski
Dodane 21 maja 2024

Technik Utrzymania Ruchu / Elektryk / Elektromechanik

Lokalizacja

Sokołów Podlaski

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

·         Monitorowanie i utrzymanie w ruchu maszyn celem zapewnienia ciągłości pracy zakładu

·         Diagnozowanie oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń

·         Wykonywanie inspekcji, przeglądów prewencyjnych w tym wymiana części i podzespołów oraz naprawa maszyn

Nasze wymagania

·         Wykształcenie techniczne

·         Doświadczenie w pracy przy montażu, obsłudze, naprawie urządzeń przemysłowych

·         Znajomość obsługi, diagnostyki i naprawy urządzeń przemysłowych

·         Umiejętność czytania schematów elektrycznych, rysunków technicznych

·         Umiejętność rozwiązywania problemów, zmysł techniczny, zdolności manualne,

·         Aktualne uprawnienia SEP G1

Mile widziane

·         Wykształcenie o profilu elektryk/elektronik/mechatronik

·         Znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki, pneumatyki, mechaniki

·         Podstawowa znajomość obsługi sterowników PLC Siemens, LG, Schneider itp.

To oferujemy

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·         Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, zależne od umiejętności

·         Możliwość rozwoju zawodowego

·         Pracę w systemie dwuzmianowym z możliwością indywidualnego dopasowania godzin pracy

·         Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Lokalizacja

Sokołów Podlaski,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów Podlaski
ID: 887882478