2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Józefów
  7. Utrzymanie ruchu - Kolonia Błotna
Dodane 25 kwietnia 2024

Technik Utrzymania Ruchu / Elektromechanik Józefów

Lokalizacja

Józefów, Kolonia Błotna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fabryka MM Packaging Polska w Józefowie jest wiodącym producentem opakowań dla rynków Premium, Personal Care i Pharma. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu/Elektromechanik.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń oraz infrastruktury fabryki

  • Naprawa oraz stały nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Serwisowanie oraz kontrola stanu technicznego

  • Udział w przeglądach okresowych maszyn i działaniach prewencyjnych

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, mechanik, lub pokrewne)

  • Wiedza i umiejętności z zakresu utrzymania ruchu maszyn i urządzeń

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

  • Gotowość w pracy w systemie 3-zmianowym

  • Mile widziane: umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz pracy z dokumentacją techniczną

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowę o pracę

  • Pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Miesięczny system premiowy

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, świadczenie świąteczne i inne)

  • Miłą atmosferę pracy i możliwości rozwoju.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefów, Kolonia Błotna
ID: 909388459