2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Gądki
Dodane 06 maja 2024

Technik utrzymania ruchu/Elektromechanik 2 zmiany Umowa o pracę

Wynagrodzenie

8 000 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gądki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukiwane osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku:

Technik utrzymania ruchu/Elektromechanik

Miejsce pracy: Gądki koło Poznania (wymagany własny, niezależny dojazd)

Zadania:

  • Przeprowadzanie prewencyjnych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń

  • Usuwanie usterek maszyn i urządzeń, utrzymanie linii produkcyjnych w ruchu - w szerokim zakresie od mechanicznych usterek po elektryczne

  • Konserwacja/naprawa maszyn oraz narzędzi

  • Codzienny kontakt z operatorami maszyn w celu naprawiania/przeciwdziałania usterkom

  • Uczestnictwo w kwartalnych szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

    Wymagania:

  • Umiejętność korzystania ze schematów mechanicznych i elektrycznych

  • Umiejętność napraw elektrycznych i elektromechanicznych

  • Umiejętność diagnozowania przyczyn powstawania awarii w układach automatyki, napędów elektrycznych i pneumatyki

  • Mile widziane uprawnienia SEP do eksploatacji urządzeń do 1kV

  • Wiedza/kompetencje techniczne w zakresie elektroniki mile widziane

  • Znajomość obsługi komputera

  • Własny, niezależny dojazd (brak połączenia komunikacji miejskiej)

  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu

  • Umowę o pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku

  • Stałą, comiesięczną dopłatę na dojazdy do pracy

  • Świadczenie świąteczne i wakacyjne (m.in. wczasy pod gruszą)

  • Dofinansowanie karty sportowej

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz PPK

  • Dofinansowanie startów w zawodach biegowych

  • Prywatną opiekę medyczną - Enel-med

  • Możliwość podjęcia współpracy od zaraz

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o aplikowanie wraz z załączonym CV (warunek konieczny).

Lokalizacja

Gądki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gądki
ID: 843389045