2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Podlaskie
  6. Utrzymanie ruchu - Suwałki
Dodane 13 czerwca 2024

Technik Utrzymania Ruchu/Automatyk

Wynagrodzenie

6 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie w związku z nowo powstałym zakładem produkcyjnym, firma BEST FACTOR, poszukuje kandydatów na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu/Automatyk

Twój zakres obowiązków

·       Podłączanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń

·       Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania pracy

·       Wykonywanie napraw maszyn oraz usuwanie bieżących awarii pod kątem mechanicznym

·       Monitorowanie stanu technicznego mechanicznych elementów i podzespołów maszyn produkcyjnych

·       Usuwanie awarii mechanicznych dla zapewnienia ciągłość produkcji i raportowanie ich usunięcia zgodnie z wymaganiami

·       Wykonywanie diagnostyki, przeglądów prewencyjnych na terenie całego zakładu

·       Udział w projektach wdrażania nowych rozwiązań technicznych i modernizacjach linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji

Nasze wymagania

·       Wiedza z zakresu technicznego (mechanicznego, elektrycznego, hydrauliki, pneumatyki),

·       Posiadanie świadectwa kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń energetycznych, elektroenergetycznych - Gr 1 E do 1kV, Gr 2 E

·       Wykształcenie średnie techniczne, zawodowe lub wyższe,

·       Doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu - min. 1 rok

·       Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

·       Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat

·       Atrakcyjne wynagrodzenie

·       Możliwość rozwoju zawodowego

·       Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem serwisu OLX lub dostarczenie aplikacji bezpośrednio do siedziby firmy w Suwałkach przy ul. Wojska Polskiego 108A.

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 920505164