2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Świdnica
Dodane 29 kwietnia 2024

Technik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków :

  • Bieżące naprawy i remonty maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Usuwanie awarii mechanicznych/elektrycznych, dbanie o zachowanie ciągłości produkcji,

  • Uczestniczenie w projektach usprawniających, modernizacji fabryki

  • Kontrola stanu i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne do maszyn

  • Raportowanie problemów i podjętych działań w celu wdrożenia historii interwencji

  • Wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań

Nasze wymagania :

  • Dyplom techniczny w zakresie mechaniki/elektryki/mechatroniki

  • Co najmniej 2/3 lata doświadczenia w mechanicznej/elektromechanicznej konserwacji złożonych instalacji o cyklu ciągłym

  • Umiejętność czytania schematów obwodów

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami (wiertarka, szlifierka itp.)

  • Umiejętność korzystania z głównych narzędzi diagnostycznych (multimetr, cęgi prądowe itp.)

  • Dobra znajomość pakietu Office

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do pracy na 3 zmiany

Mile widziane :

  • Podstawowa wiedza z zakresu diagnostyki i programowania sterowników PLC

  • Podstawowa wiedza z zakresu diagnostyki i programowania robotów

  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki

  • Znajomość narzędzi ciągłego doskonalenia, PDCA

  • Znajomość TPM

Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dostęp do platformy językowej - nauka wybranego języka obcego

  • Szkolenia adekwatne do stanowiska pracy

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 915221574