2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubuskie
  6. Utrzymanie ruchu - Skwierzyna
Dodane 03 maja 2024

Technik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Skwierzyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AM Okna to rodzinna firma o międzynarodowym zasięgu. Obecnie koncentrujemy się na produkcji najwyższej jakości okien i drzwi z aluminium oraz PVC. Naszym nadrzędnym celem jest świadczyć takie usługi, jakich sami byśmy oczekiwali od profesjonalistów o światowym zasięgu.

Jeśli szukasz solidnego pracodawcy, jesteś otwarty i ambitny, doskonale trafiłeś!

W związku z rozwojem naszego zakładu produkcyjnego w Skwierzynie poszukujemy pracownika na stanowisku Technik utrzymania ruchu.

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w strukturach naszej firmy ( docelowo na czas nieokreślony)

·         Atrakcyjne zarobki

·         Pracę w systemie jednozmianowym (od poniedziałku do piątku)

·         Szerokie możliwości rozwoju zawodowego tj. udział w szkoleniach branżowych, udział w projektach inwestycyjnych, pracę z szeroką gamą maszyn

·         Kulturę pracy opartą na szacunku i partnerskim podejściu do zespołu

·         Miłą atmosferę

·         Darmowe korzystanie z usług zakładowego fizjoterapeuty

·         Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

·         Spotkania integracyjne

Zakres obowiązków:

·         Realizacja działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu

·         Diagnostyka oraz wykonywanie napraw urządzeń przemysłowych

·         Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

·         Nadzór nad infrastrukturą zakładu

·         Wprowadzanie usprawnień oraz niezbędnych modyfikacji w parku maszynowym w celu redukcji czasów postoju

·         Współpraca z innymi działami oraz podwykonawcami

Nasze wymagania

·         Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne z zakresu mechaniki, elektryki, automatyki, itp.

·         Posiadanie doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku

·         Znajomość budowy maszyn

·         Wiedza z zakresu elektryki, pneumatyki oraz automatyki przemysłowej

·         Komunikatywność,  umiejętność pracy w zespole

·         Zaangażowanie oraz chęć rozwoju

·         Mile widziane doświadczenie z liniami produkcyjnymi o wysokim stopniu automatyzacji

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij nam swoje CV - być może to właśnie na Ciebie czekamy!

Lokalizacja

Skwierzyna,

Lubuskie

Lubuskie, Skwierzyna
ID: 893280549