2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Oleśnica
  7. Utrzymanie ruchu - Oleśnica
Dodane 14 lipca 2024

Technik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Oleśnica, Oleśnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteśmy częścią szwedzkiej firmy z siedzibą w Göteborgu. Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu. Wspólnie należymy do koncernu Granitor, skupiającego firmy z branży produkcji, zarządzania projektami, nieruchomości i innowacji technologicznych.

Naszym priorytetem jest jakość!

Obecnie do jednego z naszych zakładów w Oleśnicy poszukujemy kandydatów na stanowisko: TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń

  • Dokonywanie napraw interwencyjnych w zakładzie

  • Dokonywanie napraw prewencyjnych zgodnie z planem

  • Raportowanie wyników pracy

 Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość budowy i obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

  • Sumienność, zaangażowanie

  • Uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

  • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz współpracy z zespołem

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

Prosimy o dodanie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oleśnica
ID: 868568918