2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Fabryczna
TRUVANT EUROPE Sp. z o.o.
Dodane 29 kwietnia 2024

Technik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego zakładu we Wrocławiu poszukujemy Pracowników na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu.

Twoje zadania:

  • Konserwacja oraz naprawa maszyn
  • Analiza przyczyn występowania awarii
  • Wykonywanie regulacji, przezbrojeń maszyn oraz czynności konserwacyjnych
  • Podłączanie i odbiór techniczny nowych maszyn i urządzeń
  • Wprowadzanie usprawnień technicznych
  • Modernizacja maszyn i urządzeń, działania prewencyjne
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Prowadzenie szkoleń z obsługi i konserwacji maszyn

Jeżeli posiadasz:

  • Umiejętność posługiwania się schematem elektrycznym, rysunkiem technicznym oraz diagnostyki maszyn
  • Minimum roczne doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
  • Znajomość podstaw mechaniki, automatyki, pneumatyki, hydrauliki
  • Znajomość obsługi elektronarzędzi
  • Mile widziane doświadczenie z maszynami pakującymi
  • Mile widziana znajomość podstaw sterowników PLC
  • Mile widziana znajomość 5S, TPM

Oferujemy m.in.:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w ciekawych projektach
  • Szeroki pakiet benefitów dopasowanych do Ciebie!

Oferta jest skierowana również do osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

TRUVANT EUROPE Sp. z o.o. to amerykański koncern na rynku Polskim firma istnieje od ponad 14 lat.

Zobacz więcej na: www.praca.truvant.com.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 784578911