2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubuskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Krosno Odrzańskie
Dodane 12 kwietnia 2024

Technik Utrzymania Ruchu

Wynagrodzenie

8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krosno Odrzańskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Dirks Service Krosno Sp. z o.o., która zarządza nowoczesnym centrum logistycznym w Krośnie Odrzańskim, poszukuje kandydata na stanowisko:

Technika Utrzymania Ruchu

  • Wynagrodzenie 8000 zł brutto + Średnia premia 700 zł brutto

  • Wynagrodzenia za nadgodziny 800 – 1.000 PLN brutto / msc.

Opis stanowiska:

o   Prowadzenie konserwacji, przeglądów i bieżących napraw elektrycznych i mechanicznych maszyn i urządzeń technologicznych na produkcji i obiekcie. Usuwanie bieżących awarii;

o   Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzaniem napraw i konserwacji maszyn i eksploatacji maszyn i urządzeń;

o   Dbałość o utrzymanie w dobrym stanie techniczno – ruchowym maszyn produkcyjnych;

o   Dbanie o powierzone mienie (narzędzia i przyrządy pomiarowe);

o   Wykonywanie innych poleceń i zadań wynikających z pełnionej funkcji powierzonych przez przełożonego

o   Utrzymanie czystości na stanowiskach pracy oraz w warsztacie utrzymania ruchu;

Wymagania:

·        bardziej niż wykształcenie liczy się dla nas Twoje zamiłowanie do majsterkowania

·        poszukujemy osób potrafiących naprawiać różne sprzęty od ręki

·        mile widziane osoby, które ukończyły szkołę o profilu mechanicznym

(nie jest to jednak warunek konieczny)

·        oczekujemy dyspozycyjności do pracy w systemie dwu zmianowym

·      istnieje możliwość pracy według indywidualnego grafiku;

·       liczymy na zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność i rzetelność

·        umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia, kursy

- dopłatę za dojazd do pracy z miejscowości oddalonych od Krosna Odrzańskiego o 25km - w kwocie 500 zł

- pakiet socjalny

-ubezpieczenie na życie,

-kartę mulisport ,

-kurs językowy,

-objecie dzieci programem Dirks for Kids

Lokalizacja

Krosno Odrzańskie,

Lubuskie

Lubuskie, Krosno Odrzańskie
ID: 660003878