2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Tychy
Łukasz Dołżański
Dodane 17 czerwca 2024

Technik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży automotive.

Obecnie ​dla firmy Huf Polska z siedzibą w Tychach poszukujemy osób na stanowisk​o​:

oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w nowoczesnym parku maszynowym
  • Pakiet szkoleń
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet rekreacyjno-sportowy

zadania

  • Zapewnienie ciągłości pracy wtryskarek (100-500 t, marki Engel, Demag) oraz instalacji wspomagających
  • Udział w usuwaniu awarii na liniach montażowych (m.in. potting, testery funkcjonalne)
  • Wykonywanie przeglądów i remontów zgodnie z planem remontów
  • Zapewnienie mediów zasilających linie produkcyjne

oczekujemy

  • Wykształcenie zawodowe techniczne
  • Min 2 letnie doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu
  • Uprawnienia SEP - wymóg konieczny
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Gotowość do pracy na 3 zmiany

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 921198357