2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Zachodniopomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Szczecin
  7. Utrzymanie ruchu - Centrum
Dodane 30 maja 2024

Technik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Zapraszamy Cię do Zespołu Utrzymania Ruchu, gdzie zajmujemy się zarówno utrzymaniem maszyn produkcyjnych, automatycznego magazynu oraz rozwój.

Pracując z nami otrzymasz:

  • możliwość pracy ze sprzętem, który jest projektowany i budowany wewnątrz organizacji, dzięki temu poznasz nowatorskie technologie;

  • realny wpływ na rozwój produkcji i pracę innych obszarów;

  • ciekawą i różnorodną pracę (uzyskujesz dostęp do najlepszych, precyzyjnych maszyn, narzędzi czy instrumentów pomiarowych);

  • szansę zdobycia doświadczenia w zespole budującym automatyczne maszyny produkcyjne;

  • pełną samodzielność w działaniu przy jednoczesnym wsparciu pozostałych specjalistów z zespołu (decydujesz o realizacji swoich zadań i współpracujesz z ekspertami);

  • możliwość uczestniczenia w projektach automatyzacji;

  • szereg benefitów (m.in. opiekę medyczną Medicover; karty sportowe; dofinansowania do nauki języków obcych; darmowy transport do pracy naszymi autobusami)

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Przeprowadzanie regularnych przeglądów i serwisów zgodnie z harmonogramem;

  • Bieżące usuwanie zaistniałych usterek i błędów;

  • Samodzielny dobór metod realizacji zadań w przypisanym obszarze działania;

  • Kontrolowanie stanu wyposażenia narzędziowego, jego zużycia i uszkodzeń;

  • Sporządzanie dokumentacji technicznej m.in. harmonogramu napraw i konserwacji;

  • Opiniowanie oraz wkład w rozwój technologii produkcyjnej.

Idealnie jeśli:

  • posiadasz wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: (mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka i robotyka, elektronika);

  • pracowałeś/łaś już na podobnym stanowisku;

  • komunikujesz się w języku angielskim;

  • jesteś osobą proaktywną, komunikatywną, elastyczną, interesująca się nowymi technologiami;

  • wykazujesz gotowość do pracy 3zmianowej.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 920657775