2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Rawa Mazowiecka
Dodane 12 czerwca 2024

Technik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

FAM Spółka Akcyjna to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży cynkowniczej, która obecnie poszukuje osób na stanowisko:  Technik Utrzymania Ruchu do naszego Zakładu w Rawie Mazowieckiej

Naszym atutem jest profesjonalny, różnorodny i zgrany zespół, który wiąże z FAM S. A. swoje kariery zawodowe na lata. Jeżeli interesuje Cię praca w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej, lubisz wyzwania oraz zdobywanie nowych doświadczeń, to zrób pierwszy krok  - wyślij do nas swoje CV. To nic nie kosztuje, a może zyskasz wymarzoną pracę.

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia, 30-35- zł/h brutto (z premią regulaminową)

• stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• wynagrodzenie godzinowe + miesięczna premia regulaminowa

• pakiet socjalny

• dofinansowanie do karty Multisport

• ciepły posiłek w okresie zimowym

• ubezpieczenie grupowe

• możliwość rozwoju, szkoleń i awansu wewnętrznego

• interesującą pracę w przyjaznej atmosferze Twój zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków:

• przy wsparciu doświadczonego kolegi będziesz dbać o utrzymanie odpowiedniej sprawności urządzeń i maszyn

Wymagania pracodawcy:

• Wykształcenie zawodowe / średnie techniczne - automatyka, elektronika, elektrotechnika, mechatronika

• Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

• Uprawnienia SEP E1 do 1kV

• Umiejętność rozwiązywania problemów

• Umiejętność pracy w zespole

• Nastawienie na rozwój

Jeśli nie masz doświadczenia - nic nie szkodzi !

Nasi pracownicy pomogą Ci w szkoleniu i przygotowaniu do samodzielnej pracy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAM Spółka Akcyjna z siedzibą we Warszawie przy ul. Burakowska 5/7, 01-066 Warszawa zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej i przyszłej rekrutacji

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 920035666