2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubuskie
  6. Utrzymanie ruchu - Zielona Góra
Dodane 12 czerwca 2024

Technik utrzymania ruchu

Wynagrodzenie

8 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SunGroup HR Agency nr 23620. Obecnie dla naszego klienta z branży metalurgicznej poszukujemy osób zainteresowanych do pracy na stanowisku: Technik utrzymania ruchu

Lokalizacja pracy: Zielona Góra

Oferujemy:

  • Pracę w systemie dwuzmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00)

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności-zaproponuj swoją stawkę.

  • Atrakcyjny system premiowy - premie frekwencyjne, motywacyjne (łączne zarobki ok. 7000 PLN/netto)

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy

Opis stanowiska:

  • Usuwanie awarii maszyn i instalacji

  • Wykonywanie przeglądów okresowych i prewencyjnych

  • Montaż i uruchamianie nowych maszyn i instalacji

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego technicznego (automatyk, elektryk, mechatronik, elektronik)

  • Znajomości podstawowej wiedzy z zakresu elektryki

  • Aktualnego świadectwa kwalifikacyjnego SEP E1 do 1kV

Zainteresowanych zapraszamy do składania aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 920027640