2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Gdańsk
  7. Utrzymanie ruchu - Jasień
Dodane 21 maja 2024

Technik utrzymania ruchu

Wynagrodzenie

8 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta, znanego producenta z branży FMCG i suplementów diety, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu

(*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję).

Przyszły zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Wykrywanie awarii i nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyn

  • Analiza przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań zapobiegających

  • Usuwanie bieżących usterek z zakresu elektryki, automatyki, mechaniki

  • Wykonywanie okresowych przeglądów

Wymagania pracodawcy:

  • Kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Znajomość budowy maszyn/ zagadnień automatyki przemysłowej

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej/ znajomość AutoCAD

  • Znajomość procedury LOTO

  • Znajomość przepisów BHP

  • Uprawnienia SEP G1 (mile widziane pow. 1kV), G2/ G3

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe

  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę multisport

  • Możliwość skorzystania z programu emerytalnego

  • Zniżki na firmowe produkty

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 919859566