2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Wrocław
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Psie Pole
Dodane 19 czerwca 2024

Technik utrzymania obiektu - ELEKTRYK

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Zakres obowiązków:

Kandydat na stanowisku Technika Utrzymania Obiektu - ELEKTRYK będzie odpowiedzialny za:

  • Montaż nowych tras kablowych

  • Wykonawstwo instalacji elektrycznych

  • Wykonawstwo instalacji niskoprądowych

  • Modernizację rozdzielnic - rozbudowa

  • Bieżące konserwacje oraz naprawy instalacji elektrycznych nn w celu zapewnienia utrzymania pełnej sprawności obiektu przemysłowego przy ulicy Żmigrodzkiej, Wrocław.

Oczekiwania:

  • Uprawnienia SEP E1 i/lub D1 w zakresie eksploatacji i/lub dozoru (przy braku uprawnień jest możliwość wyrobienia po stronie pracodawcy)

  • Wykształcenie techniczne elektryczne, opcjonalnie o podstawie automatyki lub mechatroniczne

  • Uprawnienia na podesty samojezdne - UDT

  • Doświadczenie w montażu nowych instalacji elektrycznych (obwodów gniazdowych, oświetleniowych jak i zasileń maszyn czy innych większych odbiorników)

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną (rysunki, schematy, instrukcje)

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera programów MS Office (Word, Excel, obsługa poczty).

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP powyżej 1 kV do 20kV E1, lub E1-D1

  • Uprawnienia w zakresie obsługi podnośników koszowych (przy braku uprawnień jest możliwość wyrobienia po stronie pracodawcy)

  • Umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych ochronnych instalacji nn

Oferujemy:

  • Szkolenia z obsługi urządzeń, instalacji jak i pomiarów elektrycznych

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy lub nowych umiejętności zawodowych

  • Interesujący zakres obowiązków

  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną

  • Praca w młodym i ambitnym zespole

  • Uczciwe oraz stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dopłata do karty Multisport

  • Imprezy integracyjne

Więcej informacji pod numerem telefonu: 78*******91, 88*******98

www.ele-instal.pl

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 761350328