2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Tychy
Dodane 03 kwietnia 2024

Technik utrzymania budynku

Wynagrodzenie

6 100 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej przyjazną dla swoich pracowników. Smart Solutions HR oferuje rekrutację masową, profesjonalne usługi rekrutacyjne, outsourcing HR, wsparcie księgowe, audyt oraz opiekę koordynatorów.

Dołącz do renomowanej firmy – producenta świeżej żywności oraz dostawcy różnorodnego asortymentu mięsa, dań gotowych i wrapów w całej Europie Środkowej!

Smart Solutions HR

Chcesz dobrze zarobić? Zgłoś się do nas!

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:

  • Nadzór nad systemem chłodniczym i wentylacyjnym zakładu

  • Nadzór nad urządzeniami do wytwarzania próżni oraz sprężonego powietrza

  • Kontrola poprawnego funkcjonowania systemów zabezpieczenia budynku i mienia (kamer CCTV oraz monitoring stref ochronnych)

  • Okresowa kontrola sprawności generatora prądu

  • Okresowe kontrole poprawności funkcjonowania instalacji sygnalizacji pożaru, instalacji tryskaczowej zgodnie z zaleceniami FM Global

  • Kontrola zużycia mediów w zakresie optymalizacji zużycia i kosztów mediów

  • Bieżąca kontrola instalacji i zbiorników gazów technicznych

  • Analiza i identyfikacja problemów i alarmów generowanych przez systemy zabezpieczeń i kontroli obiektu wraz z instalacjami celem eliminacji zagrożeń

  • Współpraca z UDT w zakresie dopuszczenia do eksploatacji i kontroli okresowych

  • Prowadzenie przeglądów i napraw

  • Współpraca z Koordynatorem Utrzymania Ruchu w zakresie aktualizacji bazy danych

  • Ścisła współpraca z producentami maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • uprawnienia SEP 1, SEP 2

  • UDT mile widziane

  • znajomość j. polskiego (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • umowa zlecenie

  • stawka 36,69 brutto/h lub 39,46 brutto/h

  • godziny pracy (6-14, 7-15, 8-16) 5-6 dni w tygodniu (czasem niedziela)

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 27982

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 909249556