2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Pyrzowice
Dodane 27 maja 2024

Technik Utrzymania

Lokalizacja

Pyrzowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

MEGATEL AUTOMATYKA poszukuje kandydatów na stanowisko:

Technik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Pyrzowice

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie procesów produkcyjnych – praca w trybie dwuzmianowym

  • Monitorowanie stanu urządzeń oraz ich konserwacja

  • Serwis i wymiana uszkodzonych części i podzespołów w urządzeniach

  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych

  • Podejmowanie działań, w przypadku wystąpienia awarii lub uszkodzeń

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie / zawodowe

  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, hydrauliki, pneumatyki

  • Umiejętności manualne w posługiwaniu się narzędziami

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Podstawowe umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy, nauki nowych umiejętności, zdobycia doświadczenia oraz poszerzenia swoich kwalifikacji

  • Praca w dynamicznym, interesującym środowisku pełnym wyzwań w rozwijającej się firmie

  • Przyjazna atmosfera

Benefity:

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • elastyczne godziny pracy

  • przyjazna atmosfera

  • możliwość rozwoju osobistego

  • podwyżki roczne

  • nagrody okazjonalne

  • bonusy świąteczne

Lokalizacja

Pyrzowice,

Śląskie

Śląskie, Pyrzowice
ID: 762536884