2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Piastów
Dodane 21 maja 2024

Technik serwisu urządzeń introligatorskich

Wynagrodzenie

5 400 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piastów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Poszukujemy pracownika na stanowisko technik serwisu.

Zakres obowiązków:

Diagnozowanie i naprawa usterek maszyn;

Okresowe przeglądy i konserwacja;

Montaż, instalacja;

Uruchamianie i testowanie;

Komunikacja z klientami, zdalne wsparcie.

Wymagania:

Rozumienie mechaniki;

Znajomość ogólnych zasad działania maszyn;

Czytanie instrukcji technicznych;

Zdolność analitycznego rozwiązywania problemów;

Dobra komunikacja interpersonalna oraz organizacja i zarządzanie czasem;

Samodzielność;

Czynne prawo jazdy kat.B;

Dyspozycyjność, gotowość do 1-dniowych wyjazdów krajowych;

Znajomość jęz. angielskiego na poziomie zrozumienia instrukcji serwisowej.

Oferujemy:

Umowa o pracę;

Samochód służbowy;

Przyjazną i miłą atmosferę w pracy;

Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Jeżeli jesteś sumienny, dokładny, lubisz majsterkować i uczyć się serwisowania nowych maszyn oraz masz prawo jazdy kat. B, to jest to praca idealna dla Ciebie.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17.

Lokalizacja

Piastów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piastów
ID: 848316724