2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Bydgoszcz
Dodane 22 maja 2024

Technik serwisu urządzeń diagnostyki samochodowej

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Wynagrodzenie :

W okresie próbnym - szkolenie (3-4 m-cy) 5500 brutto

po okresie próbnym (w systemie prowizyjnym) 7000 - 8000 brutto

Pełny etat. umowa o pracę

Podział czasu pracy : 50% stacjonarnie w siedzibie firmy

50% delegacje służbowe (2-3 dni na terenie kraju)

Twój zakres obowiązków :

Diagnoza, naprawa i przeglądy urządzeń diagnostyki samochodowej

Wymiana komponentów ora modułów elektronicznych

Raportowanie przebiegu diagnozy i naprawy, oraz testów urządzeń

Dostawa, montaż oraz szkolenie w zakresie obsługi urządzeń

Obsługa komputera Windows / Office

Nasze wymagania :

Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe - Elektronika

Praktyczne umiejętności lutowania elementów elektronicznych

Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych (miernik, oscyloskop itp)

Umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi warsztatowymi oraz elektryczno-akumulatorowymi typu wiertarka udarowa, wkrętarka

Umiejętność naprawy urządzeń mechanicznych

Chęć ciągłego rozwoju poprzez kursy, szkolenia oraz rozwiązywania nowych problemów technicznych

Znajomość komputera oraz instalacji oprogramowania

Samodzielność

Prawo jazdy kat.B

nie wymagamy doświadczenia zawodowego

To oferujemy :

Świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych

Karty podarunkowe na święta

Dofinansowanie opieki medycznej

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 813511452