2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Sękocin Stary
Dodane 26 kwietnia 2024

Technik serwisu telefonów

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sękocin Stary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Opis stanowiska :

- Diagnozuje, naprawia i dokumentuje naprawę urządzeń zgodnie z procedurami i wytycznymi.

- Dokonuje zleconych wymian lutowanych części elektronicznych.

- Diagnozuje usterki i dokonuje związanego z tym pomiaru urządzenia.

- Wymienia elementy mechaniczne i kompletne moduły elektroniczne.

- Test urządzeń po dokonaniu naprawy.

- Obsługuje komputer,

- Wgranie oprogramowania od producenta,

Wymagania:

- chęć do pracy;

- język polski – podstawowy / dobry, lub język angielski

- odpowiednie techniczne wykształcenie albo doświadczenie w naprawie rożnego rodzaju techniki;

- znajomość komputera.

- obsługa urządzeń lutownica, multimetr, stacja lutownicza na gorące powietrze, mikroskop.Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- wynagrodzenie na czas

- młody zgrany zespół

- fajną atmosferę w pracy

Jesteś zainteresowany/a aplikuj do nas. Cv wyślij na adres . A więcej informacji pod numerem 661 - pokaż numer telefonu -

Lokalizacja

Sękocin Stary,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sękocin Stary
ID: 914620475