2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Bemowo
SERWIS-OUTLET AGD
Dodane Dzisiaj o 11:54

Technik serwisu/Serwisant AGD , Warszawa

Wynagrodzenie

6 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

TECHNIK / SERWISANT AGD

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

-Praca w terenie i na warsztacie: naprawa dużego AGD, pralki, lodówki, kuchnie gazowe itp.

- rozliczanie wykonanych działań serwisowych

Wymagania:

- wykształcenie średnie (mile widziane o kierunku technicznym)

- umiejętność naprawy modułów elektronicznych mile widziana

-uprawnienia SEP pomożemy zrobić

-obsługa komputera

-Prawo Jazdy kat.B

-biegła znajomość języka polskiego

-doświadczenie nie jest wymagane, jeżeli jesteś chętny do pracy, wszystkiego Cię nauczymy.

Oferujemy:

- interesującą pracę na cały etat;

- samochód służbowy;

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

- niezbędne narzędzia do pracy ;

- możliwość rozwoju zawodowego;

- uczestnictwo w szkoleniach;

- wynagrodzenie podstawowe + prowizja

O nas:

 Jesteśmy firmą wielopokoleniową z bogatym doświadczeniem , posiadającą kompetentną i wykwalifikowaną kadrę. Działamy na terenie Warszawy i okolic od 1990 roku. Nasze punkty serwisowe znajdują się w Śródmieściu na ul. Anielewicza 8 oraz na Bemowie na ul. Uniejowskiej 6, pon-pt 10-18.

Pisemne oferty zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać za pośrednictwem e-maila

Uprzejmie informujemy, że nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: ”Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Zapewniamy poufność nadesłanych aplikacji. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami..

www.phuagd.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 746836642