2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Sosnowiec
Dodane Dzisiaj o 12:38

Technik serwisu, montażysta urządzeń gastronomicznych

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Firma Mondo-Tech Sosnowiec zajmująca się od 10 lat wyposażeniem obiektów gastronomicznych, restauracji, hoteli, poszukuje osób do pracy w charakterze:

Monter urządzeń gastronomicznych (podłączenia elektryczne oraz wodno-kanalizacyjne urządzeń dla gastronomii) .

Serwisant urządzeń elektrycznych/elektronicznych.

Zadania jakie czekają na Ciebie:

  • Prace serwisowe urządzeń elektrycznych

  • Wsparcie w dostawie i montażu urządzeń

  • Montaż urządzeń elektrycznych

  • Zapewnienie wysokiego poziomu świadczonych usług serwisowych,

  • Tworzenie i aktualizację dokumentacji serwisowej i gwarancyjnej

  • Wsparcie czynności serwisowych na wyjazdach do klienta

  • Podstawowa znajomość zagadnień elektryki i mechaniki

  • Sporządzanie protokołów napraw, dostaw, szkoleń.

Nasze wymagania wobec kandydata:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Mile widziane wykształcenie Techniczne

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Chęć zdobywania wiedzy i rozwoju

  • Otwartość i komunikacja,

  • Gotowość do pracy w elastycznych godzinach

  • Zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy

  • Prawo jazdy kat B

  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Pracę w małym zespole i w miłej atmosferze

  • Możliwość szkoleń, rozwoju i awansów

  • Szkolenia techniczne i produktowe

  • Szkolenia w zakresie uprawnień

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 851460447